CHANEL в Мальва парфюм

Hydra Beauty Gel Creme

Зволожуючий гель-крем для обличчя

Для жінок

Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 16:31
Дізнайтеся більше про нашу доставку

CHANEL Зволожуючий гель-крем для обличчя Hydra Beauty Gel Creme

Створений для жінок, які бажають подарувати своїй шкірі інтенсивне зволоження і антиоксидантний захист, гель-крем HYDRA BEAUTY GEL CREME збереже красу, поверне шкірі сяйво і подарує абсолютний комфорт. Шкіра виглядає гладкою, свіжою і сяючою, як пелюстки камелії.
Наповнюючись вологою шкіра стає гладкою, ніжною і сяючою, як пелюстки камелії. Створюючи HYDRA BEAUTY, CHANEL створює ідеальне зволоження, яке доставляє вологу в глибинні шари шкіри і захищає її від негативного впливу навколишнього середовища.
Інтенсивне зволоження досягається завдяки неймовірній дії квітки, що стала однією з емблем CHANEL - камелії: з неї екстрагується активний компонент Камелія Альба PFA , що володіє високою зволожуючою здатністю .
У доповненні до глибинного зволоженню шкіра також отримує захист від антиоксидантів завдяки Блакитному імбиру PFA , який зміцнює систему самозахисту клітин.

Колекція: 


Як користуватися

Наносити вранці і / або ввечері, після сироватки, на чисту суху шкіру.
Ідеальна основа для макіяжу.

У холодну погоду замість гель-крему hydra beauty використовуйте альтернативну, більш густу і комфортну текстуру: крем hydra beauty. Гель-крем hydra beauty і крем hydra beauty можуть використовуватися разом з іншими засобами гами. В комбінації з сироваткою hydra beauty вони забезпечують оптимальне зволоження і природне сяйво шкіри.


Свотчі на CHANEL Зволожуючий гель-крем для обличчя Hydra Beauty Gel Creme


Відгуки