Desigual в Мальва парфюм

Fresh World

Fresh World

Для жінок

Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 12:06
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Desigual Fresh World Fresh World

Одяг Desigual знайомий багатьом своїм оптимізмом, яскравими колірними поєднаннями і яскравими матеріалами і візерунками. У 2015 році бренд представив перший в колекції Fresh легкий фруктовий аромат Fresh, за яким послідували цитрусово-ванільний Dark Fresh (2015) і яскравий Fresh Bloom (2017), свіжий коктейль з квіткових і фруктових нот, підкреслених солодким ароматом гарцинії.

Квітково-гурманська новинка від Desigual Fresh World випромінює солодкий позитив. Стартує вона соковито завдяки бленду з ананасу, яблук і бруньок смородини в поєднанні з її свіжим листям. Яскравість початкової ноти трансформується в п'янкий акорд з єгипетського жасмину, благородного ірису і апетитного какао.
Шипрово-деревна база складається з індонезійських пачулі, сандалу, амбри, мускусу і ванілі, які формують яскравий характер цієї квітково-гурманської композиції.

"Попереду вас чекає безліч відкриттів. Світ очікує години, коли все другорядне, сіре і нудне піде в минуле. Ми за те, щоб світ навколо нас був незвичайним, повним духу авантюризму! Ми за мир, який жадає почути нові слова. Fresh World - одне з них." - інформація Perfumes y Diseno.

Композицію Desigual Fresh World створила Джульєтта Карагезоглу (Juliette Karaguezoglou), відома роботою над ароматами Coach The Fragrance, Un Air de Bretagne від L'Artisan, Roma Passione від Laura Biagiotti, Signorina від Ferragamo, кількома фланкерами L'Homme від YSL, їх Tuxedo і Vinyle, а також багатьма ароматами Repetto, Playboy, Penhaligons, Esprit, Jimmy Choo.

Група ароматів: ,

Піраміда композиції:
Початкові ноти: Ананаc, Яблуко, Листя чорної смородини
Ноти «серця»: Ірис, Какао, Жасмин
Ноти «бази»: Сандал, Мускус, Амбра, Ваніль, Пачулі

Настрій аромату: , , ,


Свотчі на Desigual Fresh World Fresh World (5)


Відгуки