Dior в Мальва парфюм

J'adore Absolu

Новинка
Для жінок

Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 20:57
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Dior J'adore Absolu

J'adore Absolu - новий квітковий нектар від Будинку Dior. Франсуа Демаші доповнив його неймовірно багату композицію чуттєвими квітковими абсолю. Абсолю Жасміну з Грасса, Жасмін Самбак, Троянди і Магнолії переплітаються з неймовірно свіжими нотами. Квіти дарують аромату свою солодкість, наповнюючи його спокусливим нектаром. Парфумерна композиція J'adore Absolu будується навколо Жасміну з Грасса. Цю виняткову квітку збирають на світанку, коли її аромат досягає своєї досконалості.

Квіткові ноти J'adore перетворили в нектар. Медові сонячні абсолю Троянди Центіфоліі, Жасмину, Арабського Жасмину і Індійської туберози переплітаються, роблячи аромат неймовірно чуттєвим.

Амфора J'adore Аbsolu прикрашена новим дорогоцінним намистом, схожим на розкішне кольє, що обвиває шию жінки, слідуючи за кожним її рухом.

"У цій композиції я віддав головну роль Жасмину, дозволивши йому сяяти. Аромат з яскравими фруктовими нотами, залитими сонцем. Огорнений в медові ноти Апельсинового дерева і Троянди, J'adore Аbsolu дарує солодкий аромат схожий на нектар". - François Demachy.

Піраміда композиції:
Початкові ноти: Абсолю магнолії
Ноти «серця»: Абсолю троянди, Абсолю жасмина
Ноти «бази»: Апельсиновий цвіт (флердоранж)

Настрій аромату: , , ,


Свотчі на Dior J'adore Absolu


У блозі статті про Dior J'adore Absolu:


Відгуки