Estee Lauder

Revitalizing Supreme CC

Універсальний CC крем, для збереження молодості

Для жінок

Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 19:29
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Estee Lauder Універсальний CC крем, для збереження молодості Revitalizing Supreme CC

Представляємо найзручніший CC крем: він володіє антивіковими властивостями універсального крему № 1 для збереження молодості шкіри Revitalizing Supreme, а також містить коригувальні тональні пігменти, які підходять до будь-якого відтінку шкіри.

Результат - бездоганна шкіра без ознак старіння.

Шкіра виглядає підтягнутою і сяючою.

  • Збереження молодості шкіри - володіючи всіма перевагами крему для обличчя, він розпізнає особливі потреби шкіри та впливає на них. Зморшки зникають, шкіра виглядає пружною і сяючою.
  • Адаптація кольору - спеціальні пігменти адаптуються до тону вашої шкіри, миттєво створюючи сяючий, рівний колір обличчя.
  • Дарує відчуття комфорту і захисту - крем настільки живильний, що його можна використовувати як зволожуючий догляд. Він забезпечує захист за допомогою СЗФ. Можна наносити під тональний крем.

У складі крему міститься гіалуронова кислота, інкапсульовані тональні пігменти, застосована технологія IntuiGen ™, яка допомагає шкірі запустити «основний генератор», що активує численні антивікові функції шкіри та технологію відновлення, яка уповільнює активність клітин, надаючи їм час для природних відновних процесів.

Колекція: 


Як користуватися

Наносити як завершальний етап догляду за шкірою / використовуйте як самостійний засіб / наносити його під тональний крем.


Свотчі на Estee Lauder Універсальний CC крем, для збереження молодості Revitalizing Supreme CC


У блозі статті про Estee Lauder Універсальний CC крем, для збереження молодості Revitalizing Supreme CC:


Відгуки