Givenchy в Мальва парфюм

Gentleman

Для чоловіків

Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 17:05
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Givenchy Gentleman

Givenchy є втіленням поняття «безстрашної класики»: це унікальне поєднання легендарної спадщини, сміливості і новаторського духу, що в комплексі дає завжди дивовижний і приголомшливий результат. Ця формула працює і в чоловічій парфумерії.
Назва «Gentleman» стала знаковою для Givenchy, оскільки джентльмен - це класичний образ Дому Givenchy. Це непідвладний часу архетип, визнаний у всьому світі.
Елегантність за версією Юбера де Живанші полягає не тільки в одязі, але і в манері триматися і подавати себе. А також ставитися з увагою до оточуючих, бути чутливим і турботливим по відношенню до інших.
Він рішучий, турботливий і не боїться бути чуйним і показувати свої почуття: потрібно бути сильним, щоб відповідати образу справжнього ніжного (Gentle) чоловіка (Man)!

Gentleman Givenchy - це нове парфумерне творіння, побудоване на контрасті ніжного квіткового акорду і потужних деревних нот.
Сучасна свіжість соковитих і фруктових відтінків груші, які символізують молодість і енергійність сучасного джентльмена. Ароматичне серце, поєднане з несподіваною квітковою нотою, уособлює джентльмена елегантного, випереджаючого свій час. Класичний аромат лаванди змінюється благородством ірису. Вишукане тепло есенції пачулі посилюється владною силою шкіри. Шкіра втілює істинно чоловічу чуттєвість, елегантну і самобутню.

Група ароматів: ,

Піраміда композиції:
Початкові ноти: Груша, Кардамон
Ноти «серця»: Лаванда
Ноти «бази»: Шкіра, Пачулі, Чорна ваніль

Настрій аромату: , ,


Свотчі на Givenchy Gentleman


Відгуки