Guerlain

Mon Guerlain Bloom of Rose Eau de Parfum

Новинка
Для жінок

Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 09:38
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose Eau de Parfum

В сяючій парфумованій воді культовий дует лаванди та ванілі набуває нового звучання в поєднанні з яскравими трояндами і вишуканою нотою груші. Квітково-фруктовий шлейф змушує прискорено битися серце. Справжнє зізнання в коханні.

Квітково-фруктовий аромат. Сяючий, вишуканий, полум'яний.

У цій версії парфумованої води троянда постає у всій своїй красі. Вона лейтмотивом проходить через всю композицію від верхніх нот, де есенція болгарської троянди переливається фруктовими гранями малини і лічі, аж до базових акордів з насиченими медовими відтінками абсолю турецької троянди. Гімн королеві квітів.

Аромат Mon Guerlain представлений в легендарному флаконі- «чотирилисник», який привертає увагу контрастним поєднанням прямих ліній і чуттєвих вигинів, що яскраво втілюють сучасну жіночність. Сьогодні розкішний флакон з чудового скла відрізняється обідком полум'яно-червоного кольору, що нагадує дорогоцінний інгредієнт цього аромату - троянду.

Mon Guerlain - гімн сучасної жіночності. Він присвячується сильній, вільній та чуттєвій жінці, образ якої втілює Анджеліна Джолі.

Парфумована вода Bloom of Rose з лінії Mon Guerlain обігрує численні грані жіночності, розкриваючи її чуттєву сторону. Це заклик слідувати своїм бажанням і жити повним життям.

Моє невидиме татуювання, мій стиль, мій аромат, Mon Guerlain.

Група ароматів: ,

Піраміда композиції:
Початкові ноти: Болгарська троянда
Ноти «серця»: Лаванда, Жасмин самбак, Абсолю троянди
Ноти «бази»: Сандал, Ваніль

Настрій аромату: , ,


Свотчі на Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose Eau de Parfum


Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!