Lancome в Мальва парфюм

Genifique Hydrogel Melting Mask

Гідрогелева маска

Для жінок

Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 19:06
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Lancome Genifique Hydrogel Melting Mask

Hydrogel Melting Mask - тканинна маска нового типу, результат застосування якої миттєво видно на шкірі. Ідеальне рішення для покоління, якому вічно не вистачає часу.
Advanced Genifique Hydrogel Melting Mask: технологічний аксесуар, створений Lancome!

Всі наукові знахідки Genifique були сконцентровані в цій масці, яка відповідає високим стандартам ефективності: вже через кілька секунд після нанесення шкіра стає надзвичайно гладкою і еластичнішою та випромінює ауру молодості.

Маска Hydrogel Melting Mask містить зоряні інгредієнти сироватки Advanced Genifique: екстракти пробіотиків. Пробіотики - це мікроогранізми, які в різних формах зустрічаються в природі. Вони володіють багатьма перевагами і привернули увагу дієтологів завдяки тому, що здатні поліпшити здоров'я людини. У 2009 році в Lancome придумали, як використовувати пробіотики в формі біологічно сумісних фракцій в засобах для догляду за шкірою. Ця технологія дозволяє активувати красу шкіри і зміцнити її бар'єрну функцію, забезпечуючи її життєво необхідними елементами (вуглеводами, білками, вітамінами і т. д.).

В масці Hydrogel Melting Mask найбільшу концентрацію в порівнянні з іншими пробіотиками має екстракт біфідобактерій. Він не тільки допомагає посилити бар'єрну функцію шкіри, покращуючи її якість і опірність, але і сприяє інтенсивному зволоженню шкіри. Тому цій масці немає рівних з точки зору ефективності.

4 маски по 28 г

Колекція: 


Свотчі на Lancome Genifique Hydrogel Melting Mask


У блозі статті про Lancome Genifique Hydrogel Melting Mask:


Відгуки