Lancome

Hypnose Collector Edition

Лімітований дизайн на честь 15-річчя туші Hypnose

Об'єм: 6.5 мл

Вибачте, цього товару немає в наявності.


Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 07:19
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Lancome Лімітований дизайн на честь 15-річчя туші Hypnose Hypnose Collector Edition

Представляємо унікальний лімітований дизайн легендарної туші Hypnose в честь її 15-річчя. У 2004 році бренд Lancome розкрив головний секрет краси французьких жінок: гіпнотичний погляд. Щоб озброїти ним кожну жінку, французький Будинок придумав новий вид туші, яка стала еталоном для макіяжу вій. Hypnose подарувала віям екстравагантний об'єм і зробила погляд чарівним. Завдяки цій туші мільйони вій по всьому світу отримали дивовижний вигин, об'єм і довжину. Туш перетворює очі в знаряддя спокуси і робить кожен жіночий погляд впевненим, чарівним і незабутнім.

Hypnose надає віям ідеально рівномірний і однорідний об'єм без надлишків і грудочок. Секрет в технології Soft-Sculptі легкій текстурі, що обволікає і розгладжує вії, не склеюючи їх. Hypnose дозволяє контролювати і поступово збільшувати об'єм вій завдяки рівномірно розподіленим часточкам воску; ніжному компоненту, який допомагає розгладити кожну окрему вію; силікону, який дозволяє зберегти природну еластичність вій; і, нарешті, провітаміну В5, який відомий своїм впливом на кератинові волокна. Повний контроль над об'ємом кожної вії!

Результат: від класичного вишуканого об'єму до збільшення об'єму кожної вії. Об'єм вій за вашим бажанням. Ефект гіпнотичного погляду.


Свотчі на Lancome Лімітований дизайн на честь 15-річчя туші Hypnose Hypnose Collector Edition


Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!