Pupa в Мальва парфюм

Vamp! All in One Mascarа

Драматичний Об'єм - Ідеальний Вигин - Неповторна Довжина

Новинка
Об'єм: 9 мл

Вибачте, цього товару немає в наявності.


Доставка по всей Украине
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 19:10
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Pupa Драматичний Об'єм - Ідеальний Вигин - Неповторна Довжина Vamp! All in One Mascarа

Культова туш Pupa в версії All in One зі зміцнювальною дією.

Vamp! з багатофункціональним ефектом, перед яким неможливо встояти. Комплексний засіб для вій, який миттєво забезпечує дивовижний об'єм, подовження і вигин. Туш зі зміцнювальною дією, стимулює природний ріст і зміцнення вій, які стають більш щільними і густими, для чарівного погляду.

Спеціальні воски огортають і підкреслюють вії, які з кожним помахом щіточки стають все більш і більш густими, набуваючи ефектного об'єму. Натуральні агенти в поєднанні з аплікатором дозволяють домогтися ідеально загнутих вій. Мікс спеціальних восків і плівкоутворюючих агентів забезпечує неймовірний ефект подовження. Зміцнювальний догляд стимулює ріст вій, реструктурує їх зсередини, поступово робить вії все більш і більш густими, щільними і пишними, збільшує їх натуральний об'єм і вигин. Віск касії з пом’якшувальною та захисною дією робить вії більш пружними. Молекула Loss Stop підсилює волосяні фолікули, зміцнюючи вії.

Низький ризик виникнення алергії. Протестовано офтальмологами. Підходить для чутливих очей і для осіб, що користуються контактними лінзами. Без парабенів.

  • 90% зафіксували збільшення об'єму вій 
  • 90% зафіксували подовження вій 
  • 86% зафіксували збільшення густоти вій 
  • 83% зафіксували зміцнення вій 

Як користуватися

Починаючи з коренів вій розчісуйте їх по всій довжині вертикальними рухами, рухаючись від коренів до кінчиків. Для більш вираженого об'єму робіть біля основи вій зигзагоподібні рухи. Для фарбування найкоротших війок користуйтеся кінчиком аплікатора. Для додаткового виділення погляду нанесіть туш і на нижні вії.


Свотчі на Pupa Драматичний Об'єм - Ідеальний Вигин - Неповторна Довжина Vamp! All in One Mascarа


Відгуки

Для цього продукту ще ніхто не залишив відгуків. Будьте першими!