Yves Saint Laurent в Мальва парфюм

Mascara Vinyl Couture

Туш для вій

Об'єм: 6.7 мл
Не знайшли потрібний товар?
Безкоштовна доставка від 1000 грн або по передплаті
Наявність та ціни актуальні на сьогодні, 23:59
Дізнайтеся більше про нашу доставку

Yves Saint Laurent Mascara Vinyl Couture

РЕВОЛЮЦІЯ СТИЛЮ, ЯСКРАВИЙ КОЛІР ВАШИХ ВІЙ!

Унікальна туш MASCARA VINYL COUTURE має рідку прозору основу, а значить, може поглинати щільне покриття кольорових пігментів. Спеціальна технологія в поєднанні з дрібними частинками воску забезпечує гладке сяюче покриття, витончене і провокаційне - для тих, хто хоче пограти.

ВИ ОТРИМУЄТЕ ТЕ, ЩО БАЧИТЕ!

MASCARA VINYL COUTURE представлена в симпатичній квадратній тубі з прозорими стінками, золотистим ковпачком і чорним логотипом Кассандра. На віях колір туші такий же, яким ви бачите його крізь прозорі стінки туби.

Революційна формула, яка не має аналогів. Інтенсивне покриття з глянцевим ефектом, яке не змащується, і спокусливі вії надовго.

Різноманітна, грайлива, але завжди з характером, туш MASCARA VINYL COUTURE представлена в 9 сміливих, не схожих один на одного відтінках. Завдяки унікальній запатентованій щіточці, що додає об'єм, туш MASCARA VINYL COUTURE моделює вії, подовжує, зміцнює і піднімає їх. Закруглений наконечник допомагає дістатися до самих коротких вій, забезпечуючи рівномірне покриття і насичений колір. Завжди бездоганне покриття.

  • № 0: Я - міс Нескінченність. Це стійке покриття, біле в тубі, але прозоре на віях - незамінний предмет в косметичці кожної жінки. Призначене для нанесення поверх будь-якої кольорової туші від чорної до яскраво-рожевої. Це сучасна класика.
  • № 1: Я - міс Бунт. Насичений чорний колір для образу рок-зірки.
  • № 2: Я - міс Непередбачуваність. Вишуканий бордовий відтінок пом'якшує чорну підводку для очей або додає сучасне звучання образу 80-х.
  • № 3: Я - міс Азарт. Темно-зелений смарагд, бунтарський і чуттєвий.
  • № 4: Я- міс Ілюзія. Блискуче лакове покриття Vinyl Couture надає цьому коричневому відтінку сучасний вигляд.
  • № 5: Я - міс Неслухняність. Сучасний образ в стилі 80-х; цей відтінок яскраво-синього - сигнал для пробудження почуттів.
  • № 6 Я - міс Навіженство. Божевільні ночі і яскраві відтінки.

Свотчі на Yves Saint Laurent Mascara Vinyl Couture (3)


Відгуки